Інвестори ЖК Панорамний звертаються до прокуратури

Після останнього мітингу ірпіньський міський голова Володимир Карплюк обіцяв підтримку і сприяння у вирішенні проблеми недобудов, а саме у пошуку нових інвесторів для завершення будівництва. Основною порадою мера було створення громадської організації шляхом голосування усіма інвесторами 7 будинків, та вибору її голови. На цю вакансію Карплюк запропонував свого першого заступника Христюка. Маючи велике бажання зрушити будівництво з мертвої точки інвестори організували зібрання біля 800 чоловік та проголосували.

Але на цьому підтримка мера та його заступника закінчилась, будинки продовжують простоювати, а час просрочення будівництва продовжує зростати. Існує думка що чим більше простоює недобудова тим меньше шансів продовження будівництва у зв’яку із поступовим руйнівництвом будматеріалів, їх дорожчанням, та впливом погодніх умов.

Не маючи інших шляхів вплива на шахраїв, котрі ошукали майже тисячу сімей, інвестори мікрорайона Благодатний звертаються до прокуратури із заявою на так званих забудовників Максима Кіраковського, Зібарева, Вячеслава Глухомана. Сподіваємося що наше питання буде вирішено та шахраї займуть своє заслужене місце за гратами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *