Наш мітинг підтримали майже всі незалежні СМІ Ірпеня. Висловлюємо їм щиру вдячність

Погляд ТВ — яскраво виразив нашу думку та висвітлив позицію ошуканих людей.


Мікрорайон “Благодатний”: чи стане Ірпінь містом недобудов?

21 квітня в Ірпені відбулися збори ошуканих інвесторів аж 7 (!) житлових комплексів: «Панорамний», «Панорамний-2», «Fresh City», «Алфавіт», «Княжий двір», «Южний» та «Sherwood Park».

Усі проблемні будинки знаходяться в мікрорайоні «Благодатний» і не введені в експлуатацію з різних причин. Люди, обмануті фірмами-забудовниками ТОВ «BGM» і ТОВ «ФРЕШ ЛТД», зібралися для того, аби надати розголосу масштабній будівельній афері серед ЗМІ, довести її до відома ірпінського міського голови, міської і державної влади, поліції, прокуратури, а також знайти шляхи її вирішення.

Мікрорайон “Благодатний”: чи стане Ірпінь містом недобудов?

Зоря Приірпіння

Сім недобудов «ЖК Цвинтарний» – нове обличчя Ірпеня

Збори невдоволених покупців-інвесторів відбулися сьогодні, 21 квітня, в районі новобудов ЖК «Благодатний» – на початку вулиці Виговського (колишня Суворова). Люди обурені поведінкою забудовників, які не виконують домовленості зі спорудження та здачі в експлуатацію обіцяного житла.

Йдеться про сім довгобудів житлових комплексів – «Алфавіт», «Княжий двір», «Панорамний», «Панорамний-2», «Фреш сіті», «Шервуд парк», «Южний», які наразі перебувають на різних стадіях недобудови. Десь коробку вже вигнали, десь на рівні фундаменту застряли. Вочевидь, не спроста ці висотні недобуди ірпінчани чи то жартома, чи всерйоз прозвали «ЖК Цвинтарний», оскільки з них відкривається панорамний вид на міське кладовище, яке знаходиться поряд, за вирубаним під ці забудови лісом.

Сім недобудов «ЖК Цвинтарний» – нове обличчя Ірпеня

Портал Ірпеня

Наймасштабніша житлова афера в Ірпені. Ошукані інвестори: депутати Ірпеня та мер Карплюк «кришує» будівельні афери. Фото, відео.

21 квітня у новому мікрорайоні «Благодатний» або, як називають його місцеві, «Неблагодатний» на мітинг проти будівельних афер, в яких замішана влада Ірпеня, депутати міської ради, та особисто сам міський голова Володимир Карплюк. Саме так вважають інвесторі 7 недобудов.

Висловити свою позицію прийшло близько 200 осіб. Від імені інвесторів виступав адвокат, який розповів, що забудовники злякались прийти на ці збори, але будуть зустрічатись з представниками недобудов особисто. У позитивне вирішення проблем інвестори мало вірять, тому і була організована акція мирного протесту та висунуті умови у заяві міському голові:

Наймасштабніша житлова афера в Ірпені. Ошукані інвестори: депутати Ірпеня та мер Карплюк «кришує» будівельні афери

ПРАВДА ТУТ
В Ірпені відбувся мітинг інвесторів ( ВИДЕО)

Близько двох сотень людей із плакатами зібралися в одному з районів Ірпеня. Це ошукані інвестори, які вклали кошти у будівництво житлового комплексу на території мікрорайону «Благодатний». Натомість, зведення будинків давно припинилось, а кошти забудовник не повертає. Люди неодноразово зверталися та просили допомоги у міської влади, та все намарно. Хто покриває недобросовісних забудовників та чому місцева влада не діє в інтересах ошуканих людей, далі в нашому сюжеті.
Тисячу інвесторів ошукали шахраї-будівельники Максим Кіраковський, Андрій Зібарєв та В’ячеслав Глухоман. У мікрорайоні Благодатний вони звели квартал із семи житлових комплексів. Загальна сума коштів, яку вклали інвестори, склала понад 30 мільйонів доларів. Частина комплексів залишаються недобудованими, інша – не здана в експлуатацію до встановлених термінів.
В Ірпені відбувся мітинг інвесторів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *