Обманутые ирпенские инвесторы вынуждены перекрывать дороги.

Владимир Карплюк и Дмитрий Христюк игнорируют проблемы недостроев Ирпеня, которые сами же и организовали. Недострои это не их проблема — они одной ногой в Верховной Раде. В то же время тысячи семей остаются без жилья не имея даже надежды на завершение сторительсва. Это время удивительно совпало с их уходом. Проблемы города и людей это личные проблемы каждого, за них, по словам Каплюка он отвественности не несет и ни кому ничего не должен. Люди прибывают в отчаянии и исчерпали любые способы донести свою проблему до властей. Последним шагом стало перекрытие дорог. Недострои, транспортный коллапс, отсутствие садиков, школ, поликлиник, больниц и разграбленный бюджет — вот что оставили после себя будущие «паны» депутаты.

Как создавалось ирпенское Чикаго. Путь Владимира Карплюка

От внеочередных выборов в поселке Коцюбинское под Киевом, которые должны пройти 17 июля, зависит судьба более чем 4000 га Беличанского леса и десятков миллионов долларов прямых инвестиций в строительный бизнес Ирпеня и его окрестностей.

Маленькая мафия – семейный клан

17 июля в поселке Коцюбинское под Киевом должны состояться внеочередные выборы поселкового совета. Но к политике они не имеют никакого отношения.

От выборов зависит судьба более чем 4000 га Беличанского леса и десятков миллионов долларов прямых инвестиций в строительный бизнес Ирпеня и его окрестностей.

В Приирпеньи всегда было немало болотистых мест. Их здесь было немало с древних времен вплоть до 70-х годов прошлого века, пока советская власть и коммунистическая партия не решили упорно заняться их осушением. И создали в Киеве целое министерство мелиорации, а в Буче – передвижную механизированную колонну №165, куда среди прочих, был направлен на работу также тракторист Василий Яцюк. Работал он старательно, политику партии и государства “он понимал правильно”, и именно поэтому сделал себе карьеру. От тракториста до директора. От директора до совладельца ЗАО “Мелиоратор”.

Читать далее «Как создавалось ирпенское Чикаго. Путь Владимира Карплюка»

Каплюк та Вишняков — команда яка створили Єліта-Центр в Ірпені

Однією з найбільш яскравих постатей — попередник нинішнього мера Ірпеня Володимира Карплюка — Ігор Вишняков, який відомий своєю будівельною аферою «Білдгрупменеджмент, а також знаний й іншими «відносно чесними» способами відбирання грошей у інвесторів. Це дало йому змогу виїхати до Іспанії, забезпечивши собі безбідну старість

За своїми масштабами діянь Вишняков не сильно поступається Карплюку та його «молодій команді», яка вже «напрацювала» на кілька десятків кримінальних справ. Інша справа, що жодна зі справ по чинному меру поки не трансформувалася в жодний обвинувачений вирок судді. Власне, та ж ситуація і з колишнім секретарем Ірпінської міськради Вишняковим: вже минуло 10 років з початку реалізації деяких з його схем, а по ньому досі немає жодного вироку. Зокрема, йдеться про підозри у розкраданні та відмиванні грошей за допомогою підконтрольних йому товариств ТОВ «Гарант — Житло» (код ЄДРПОУ 33800949), ТОВ «УКРАГРОМАШСЕРВІС 2» та ТОВ «ГАРАНТ БЕТОН». Величезні кошти в період з 2008 по 2014 рік заходили на ці компанії і зникали. Відбувалося це наступним чином: у банках брався кредит під цільове використання. Гроші дерибанилися, відмивалися, а кредит не повертався. Ось кілька прикладів.

У 2007 році Вишняковим за поручительства свого тестя Пікулика В.С. в ПАТ «Енергобанк», ним було отримано кредит на суму 2 млн грн. з цільовим призначенням купівля корпоративних прав ТОВ «Украгромашсервіс 2». Цей кредит так і не був повернутий.

Читать далее «Каплюк та Вишняков — команда яка створили Єліта-Центр в Ірпені»

Збори ошуканих інвесторів ЖК «Благодатний» Ірпінь

Інвестори мікрорайону «Благодатний» — а саме ЖК «Княжий Двір», ЖК «Панорамний», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Фреш Сіті», ЖК «Шервуд Парк 1», ЖК «Шервуд Парк 2», ЖК «Южний» — ошукані мешканцями Ірпеня Кіраковським, Зібарєвим, Дяківським та Глухоманом, зберуться об 11:00 4 серпня, щоби нагадати міській владі Ірпеня про виконання обіцянок щодо сприяння у вирішенні питання добудови «Благодатного».

Зібрання відбудеться 4.08.2018 року

Під час акції буде озвучено стан справ із продовженням будівництва усіх ЖК, а також будуть проведені громадські обговорення подальших дій ошуканих інвесторів.

На акцію будуть запрошені: міська влада в особі міського голови Карплюка М.І. та його заступника Христюка Д.В., народні депутати України Купрій В.М. та Червакова О.В., а також голова Київської обласної державної адміністрації Горган О.Л. Крім того, на збори будуть запрошені забудовники Вишняков І.А., Кіраковський М.В., Зібарєв А.О., Дяківський Р.П. та Глухоман В.В. для того, щоби пояснити власну відмову від виконання власних зобов’язань за договорами з інвесторами.

Під час акції буде озвучено стан справ із продовженням будівництва усіх ЖК, а також будуть проведені громадські обговорення подальших дій ошуканих інвесторів.

Телефон для учасників акцій: +380677863675 Наталія
Контакти для журналістів та ЗМІ: +380638641316 Ельвіра
або elviraprima@gmail.com