Друг-товариш Карплюка обікрав та залишилив без даху 1000 сімей

Карплюк агітує за свого «колегу» Вишнякова, але після його втечі та кидка 7домів-нодобудов, Каплюк змінює думку. Як ми знаэмо друзі знаходяться по інтересах, тому можна здагадуватись чого можна чекати від мера Ірпіня

Наш мітинг підтримали майже всі незалежні СМІ Ірпеня. Висловлюємо їм щиру вдячність

Погляд ТВ — яскраво виразив нашу думку та висвітлив позицію ошуканих людей.


Мікрорайон “Благодатний”: чи стане Ірпінь містом недобудов?

21 квітня в Ірпені відбулися збори ошуканих інвесторів аж 7 (!) житлових комплексів: «Панорамний», «Панорамний-2», «Fresh City», «Алфавіт», «Княжий двір», «Южний» та «Sherwood Park».

Усі проблемні будинки знаходяться в мікрорайоні «Благодатний» і не введені в експлуатацію з різних причин. Люди, обмануті фірмами-забудовниками ТОВ «BGM» і ТОВ «ФРЕШ ЛТД», зібралися для того, аби надати розголосу масштабній будівельній афері серед ЗМІ, довести її до відома ірпінського міського голови, міської і державної влади, поліції, прокуратури, а також знайти шляхи її вирішення.

Мікрорайон “Благодатний”: чи стане Ірпінь містом недобудов?

Зоря Приірпіння

Сім недобудов «ЖК Цвинтарний» – нове обличчя Ірпеня

Збори невдоволених покупців-інвесторів відбулися сьогодні, 21 квітня, в районі новобудов ЖК «Благодатний» – на початку вулиці Виговського (колишня Суворова). Люди обурені поведінкою забудовників, які не виконують домовленості зі спорудження та здачі в експлуатацію обіцяного житла.

Йдеться про сім довгобудів житлових комплексів – «Алфавіт», «Княжий двір», «Панорамний», «Панорамний-2», «Фреш сіті», «Шервуд парк», «Южний», які наразі перебувають на різних стадіях недобудови. Десь коробку вже вигнали, десь на рівні фундаменту застряли. Вочевидь, не спроста ці висотні недобуди ірпінчани чи то жартома, чи всерйоз прозвали «ЖК Цвинтарний», оскільки з них відкривається панорамний вид на міське кладовище, яке знаходиться поряд, за вирубаним під ці забудови лісом.

Сім недобудов «ЖК Цвинтарний» – нове обличчя Ірпеня

Портал Ірпеня

Наймасштабніша житлова афера в Ірпені. Ошукані інвестори: депутати Ірпеня та мер Карплюк «кришує» будівельні афери. Фото, відео.

21 квітня у новому мікрорайоні «Благодатний» або, як називають його місцеві, «Неблагодатний» на мітинг проти будівельних афер, в яких замішана влада Ірпеня, депутати міської ради, та особисто сам міський голова Володимир Карплюк. Саме так вважають інвесторі 7 недобудов.

Висловити свою позицію прийшло близько 200 осіб. Від імені інвесторів виступав адвокат, який розповів, що забудовники злякались прийти на ці збори, але будуть зустрічатись з представниками недобудов особисто. У позитивне вирішення проблем інвестори мало вірять, тому і була організована акція мирного протесту та висунуті умови у заяві міському голові:

Наймасштабніша житлова афера в Ірпені. Ошукані інвестори: депутати Ірпеня та мер Карплюк «кришує» будівельні афери

ПРАВДА ТУТ
В Ірпені відбувся мітинг інвесторів ( ВИДЕО)

Близько двох сотень людей із плакатами зібралися в одному з районів Ірпеня. Це ошукані інвестори, які вклали кошти у будівництво житлового комплексу на території мікрорайону «Благодатний». Натомість, зведення будинків давно припинилось, а кошти забудовник не повертає. Люди неодноразово зверталися та просили допомоги у міської влади, та все намарно. Хто покриває недобросовісних забудовників та чому місцева влада не діє в інтересах ошуканих людей, далі в нашому сюжеті.
Тисячу інвесторів ошукали шахраї-будівельники Максим Кіраковський, Андрій Зібарєв та В’ячеслав Глухоман. У мікрорайоні Благодатний вони звели квартал із семи житлових комплексів. Загальна сума коштів, яку вклали інвестори, склала понад 30 мільйонів доларів. Частина комплексів залишаються недобудованими, інша – не здана в експлуатацію до встановлених термінів.
В Ірпені відбувся мітинг інвесторів

Панорамний типовий приклад Ірпіньськой будівельної піраміди.


Історія з BGM та паном Кіраковським, нажаль, це типова історія для нашої держави. Здавалося б органи влади повинні стояти на захисті інтересів громадян. Але що відбувається насправді? А те, що відсутні закони, які б давали право місцевій владі в односторонньому порядку вилучати земельні ділянки у нездатних забудовників і призначати нових . При цьому необхідне проведення експертизи недобудов місцевою адміністрацією, а потім передача на баланс відповідального забудовника, щоб він за додаткові відсотки від інвесторів завершував будівництво. Або потрібно було б внести зміни в закон «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», де прописати процедуру банкрутства організацій забудовників з урахуванням обов`язкового завершення будівництва.

Читать далее «Панорамний типовий приклад Ірпіньськой будівельної піраміди.»

BGM отримало ліс для забудови завдяки Карплюку

Статью конечно можно удалить, но Google помнит все. Изначально Влодимир Карплюк имел самое прямое отношение к BGM и компании . А по этой земле прослеживается вообще интересная схемка : сначала В.Карплюк выделил землю BGM , потом этот лакомый кусочек , возле Центрального парка,  BGM назад выделил Орлан-Инвесту  .  Не преступная ли эту схема выделения земли самому себе через посредничества нашего любимого застройщика. И после этого,  Вы  Влодимир Карплюк, расказываете нам что мы выбрали не того застройщика. К сожалению мы выбрали Вашего подельника !

 

BGM отримало ліс для забудови завдяки Карплюку

Читать далее «BGM отримало ліс для забудови завдяки Карплюку»

Зібрання ошуканих інвесторів м. Ірпеня

Прес-анонс
 
Зібрання ошуканих інвесторів м. Ірпеня
 

21 квітня 2018 року, в суботу, о 10 годині за адресою: м. Ірпінь, парк «Центральний», вул. Виговського 1-І та 1-Ф пройдуть збори ошуканих інвесторів у будівництво житлових комплексів на території мікрорайону «Благодатний» у м. Ірпінь. 


Метою зборів стане доведення до відома міського голови м. Ірпінь, органів державної влади та місцевого самоврядування, Національної поліції та прокуратури, засобів масової інформації проблеми недобудови семи будинків забудовниками Кіраковським М.В. та Зібарєвим А.О.

Кираковский и Ко продолжают обманывать людей.

Потенциальные инвестора, не попадитесь !!!! Кироковский и Глухоман продолжают продавать воздух . И дают обещания в лучших традициях «Мавроди» . По заявления Кираковского все квартиры проданы в Панорамном давно, но стоит представиться новым инвестором и варианты находятся.  Также они обещают сдачу дома через 4 месяца , хотя фактическая стройка заморожена с 2017 года. Хорошая новость для «Южного» и «Шервуда» — они сдаются через 7 месяцев. Уважаемый начальник отдела продаж Вячеслав Глухоман обещает скорую сдачу наших объектов , потому как ему самому пообещал квартиру Кираковский, а Кираковскому пообещал пентхаус Вишняков . Также расчет с подрядчиками производился мифическими квадратными метрами , которые невозможно построить, но возможно, как видите, продать . Вот она гениальная пирамида из лжи и обмана, которая построена на слезах и горестях обычных украинских семей, великими мошенниками Ирпеня — Кираковский, Глухоман, Зибарев. И всю эту схему прекрастно видит и поощряем Владимир Карплюк .Возможно они бы давно сбежали из страны , но жажда наживы сильнее за инстинкт самосохраниния у этих людей. Пока возможно еще продать хоть один квадратный метр, они будут это делать. Послушайте запись и не попадитесь.